لوگوی

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های این سایت به دقت مطالعه فرمائید. ورود کاربران به سایت و استفاده ازخدمات به معنی آگاه بودن، پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از سایت است و در صورت نپذیرفتن قوانین و مقررات مجاز به استفاده از سایت نمیباشد.

  1. سایت ایده نو جهت سهولت مشتریان در انتخاب املاک مورد نظرشان طراحی شده است و هر ملک اعم از اجاره ای یا فروشی مربوط به املاک ایده نو و مشاور مشخص شده می باشد.
  2. هر گونه کپی برداری از سایت جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.
  3. پس از انتخاب ملک مورد نظر شما صرفا می توانید از طریق مشاور همان ملک اقدام به بازدید حضوری و انجام معامله نمایید.
  4. مشتری می پذیرد: چنانچه ملک مورد علاقه خود را از طریق سایت و املاک ما انتخاب نماید و مشاورین ما به ایشان سرویس های لازم را ارائه نمودند فقط از طریق املاک ایده نو باید معامله صورت پذیرد و اگر مشتری به هر عنوان معامله را با آژانس دیگری انجام دهد می باید خسارت املاک و مشاور ایده نو را پرداخت نماید.
  5. در صورت انتخاب ملک، هر گونه پرداختی (به عنوان بیعانه) باید در املاک و با دریافت رسید ممهور انجام شود و آژانس هیچ تعهد و دینی نسبت به پرداخت های شخصی شما به مشاور یا صاحب ملک ندارد.
  6. مشاورین موظف هستند برای ثبت املاک از اطلاعات و قیمت های به روز آن مطلع و آگاه باشند و حتما مشخصات فروشنده یا موجر را احراز نمایند در غیر این صورت آژانس ایده نو هیچگونه مسئولیتی را در قبال کوتاهی مشاور نمی پذیرد و خود شخص پاسخگوست.